Kategorijos

Apsauginiai paltai


filtruoti / rūšiuoti (rodyti)
Armacell - kniedės

4.24EUR
5.32EUR

Armacell - kniedės

Hammeritas - tirpiklis

17.76EUR
25.08EUR

Hammeritas - tirpiklis

Apsauginės dangos garantuoja patikimą izoliaciją

Tinkamai izoliacijai reikalinga ne tik gera izoliacinė medžiaga, bet ir tinkama apsauga. Vamzdynams apsaugoti rekomenduojame apsauginius sluoksnius iš cinkuoto lakšto, aliuminio lakšto, PVC folijos arba aliuminio folijos. Šiltinant ir atnaujinant stogo dangą puikiai tiks iš cheminių junginių pagamintos dangos. Taip pat siūlome antikorozines dangas, termo kostiumus ir specializuotas skardos bei stogų dengimo mašinas.

Tinkamos kokybės izoliacinė medžiaga yra geros izoliacijos pagrindas. Tačiau tinkama apsauga yra ne mažiau svarbi. Statybos parduotuvės svetainėje, mūsų parduotuvėje rasite tai, ko jums reikia! Jei reikia apsauginių sluoksnių vamzdynams apsaugoti, atkreipkite dėmesį į tuos, kurie pagaminti iš cinkuoto lakšto arba PVC folijos. Stogo dangos renovacijos izoliacija gali būti užtikrinta cheminių masių dangų dėka. Bet tai dar ne viskas! Mūsų parduotuvėje taip pat yra antikorozinių dangų, termo kostiumų ir specializuotų skardos bei stogų dengimo staklių.

Apsauginiai sluoksniai vamzdynams apsaugoti

Apsauginės dangosyra būtinas elementas, jei norite apsaugoti izoliaciją nuo mechaninių pažeidimų, drėgmės ar UV spindulių. Apsauginės vamzdžių striukės gaminamos iš įvairių medžiagų. Svarstote, kurią pasirinkti? Jūs atėjote į reikiamą vietą!

Iki šiol dažniausiai naudojamos metalinės apsauginės dangos. Dėl geros priežasties! Jie itin atsparūs oro sąlygoms, pavyzdžiui, drėgmei ar temperatūros pokyčiams. Izoliacija lakštinio metalo apvalkale puikiai tiks uždarose patalpose, bet ir atviroje vietoje.

Mūsų statybos parduotuvės pasiūlyme rasite ir aliuminio lakšto dangą, ir apsauginį sluoksnį iš rūgštims atsparaus plieno lakšto, kurios būtinos, kai jūsų izoliacijai gresia sąlytis su aplinka, kuriai būdinga didelė cheminių medžiagų koncentracija. Taip pat turime nerūdijančio plieno apsaugines dangas, kurios, kaip rodo pavadinimas, yra ypač atsparios rūdijimui, ir cinkuoto lakšto apsaugines dangas, kurios užtikrina atsparumą korozijai.

Apsauginiai sluoksniai, pagaminti iš PVC folijos arba aliuminio folijos?

Jei jūsų nedomina apsauginis sluoksnis iš lakštinio metalo, alternatyva gali būti apsauginis sluoksnis iš PVC folijos. Šio tipo folija yra plona ir plastiška, leidžianti apsaugoti ne tik tiesias atkarpas, bet ir sukurtame instaliacijoje atsirandančias netaisyklingos struktūros vietas. Mūsų parduotuvėje taip pat yra apsauginiai sluoksniai iš aliuminio folijos, kurių siūloma daug variantų – turime ir sustiprintos aliuminio folijos ir sutvirtintos papildomai su stiklo pluoštu.

Apsauginiai paltai, pagaminti iš cheminių masių

Žinodami, kad iš cheminių junginių pagamintos dangos puikiai tiks šiltinant ar renovuojant stogo dangą, patenkiname savo vartotojų poreikius. Mūsų pasiūlyme yra mastikos, apsaugančios vėlesnes siūles, ir bituminės masės, kurios puikiai veikia kaip patvari hidroizoliacinė danga. Stogo dengimo darbuose naudojami ir įvairios paskirties silikonai.

Kita sauga

Atminkite, kad statybose ypač svarbu tinkamai apsaugoti izoliaciją ir medžiagas, kurios yra jautrios korozijai ar kitiems mechaniniams pažeidimams. Beapsauginių sluoksniųapsauginį barjerą suteiks antikorozinės dangos, kurių pagrindą sudaro emaliai, dažai, gruntai, masės, specialios dangos ar skiedikliai, taip pat termoizoliaciniai kostiumai.