Kategorijos

Įrankiai ir mašinos


filtruoti / rūšiuoti (rodyti)
AEG - dėlionė ST 800 XE

233.33EUR
260.13EUR

AEG - dėlionė ST 800 XE

AEG - Jigsaw PST 500 X

152.88EUR
170.43EUR

AEG - Jigsaw PST 500 X

AEG - PE 150 šlifuoklis

311.20EUR
346.93EUR

AEG - PE 150 šlifuoklis

AEG - STEP 1200 dėlionė

311.20EUR
346.93EUR

AEG - STEP 1200 dėlionė

ITM - dujinis šildytuvas, tipas G

kaina pagal užklausimą

ITM - dujinis šildytuvas, tipas G

Įrankiai ir statybinės mašinos

Kalbant apie mašinas, nenueiname pusiaukelėje. Puikiai žinome, kad statybų aikštelėje reikia daug technikos ir įrankių, o jei investuojate daug, reikia ir dideliųmašinų. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti visko, ką tik sugalvojate, net rankinius ritinius ar lakštinio metalo lankstiklius.

Statybos ir renovacijos įrankiai

Skirtingiems projektams reikalingi skirtingi įrankiai. Šis faktas taikomas daugeliui gyvenimo aspektų, įskaitant investicijas į statybą. Bet kurioje statybvietėje – mažoje ar didelėje – negali trūkti betono maišyklės, mūro įrankių ar pjūklo pjovimui. Mūsų parduotuvėje siūlome ne tik tai.

Kas yra statybinės mašinos?

Statybinėse mašinose ir įrankiuose yra daug įrangos, leidžiančios atlikti įvairius darbus. Tai ir rankiniu būdu valdoma įranga, ir savaeigės mašinos, pavyzdžiui, betono maišyklės. Statybinių įrankių ir staklių dėka, pastato konstrukcijų montavimas, taip pat jų renovacija vyksta sklandžiai ir greitai. Savo parduotuvėje esame parengę platų tokių įrankių katalogą.

Čia, be kita ko, rasite:

  • elektros generatoriai,
  • sienos gaudyklės,
  • griebtuvai,
  • pūstuvai,
  • frezavimo staklės,
  • šildytuvai,
  • šilumos pistoletai,
  • pastoliai,
  • karučiai.

Žinome, kad didelėms investicijoms dažnai stinga laiko. Todėl daugeliui užduočių atlikti reikalingos efektyvios ir patikimos mašinos. Pavyzdžiui, dažų purkštuvas, šlifuokliai betonui, tinkui, tinkui, gipso mentelės ar kupriniai dulkių siurbliai. Mūsų parduotuvėje siūlome visa tai ir dar daugiau.

Profesionalios mašinos

Pasirūpinome pasiūlymu profesionalams. Mūsų parduotuvėje siūlomos tik jiems skirtos mašinos. Pavyzdžiui, stogų dengimo, armatūros, skardos ar dailidės staklės ir net miškininkystės mašinos. Čia rasite lakštinio metalo lankstymo ir valcavimo stakles, decoilers, giljotinas ir žirkles, volus, tankintuvus ir menteles. Stengiamės patenkinti visus poreikius – mažus ir tikrai didelius. Bet kokiu atveju apsidairykite ir įsitikinkite patys.

Smulkūs prietaisai ir įrenginiai

Savo kataloge mes atliekame visų tipų darbus. Ir mažiems, ir dideliems. Mūsų kataloge yra ne tik didelės ir profesionalios stakliųmašinos bei įranga, bet ir smulkūs įrenginiai, kurie praverčia praktiškai kasdien. Netrūksta elektrinių įrankių, tokių kaip grąžtai, pjūklai, frezavimo staklės, šlifuokliai. Taip pat yra rankinių įrankių, tokių kaip plaktukai, vinimis, žirklės, mentelės, mentelės ir daug kitų daiktų, be kurių daugelio darbų būtų neįmanoma atlikti. Apsidairykite ir tikrai rasite viską, ko jums reikia.


Atitinkamų įrankių ir mašinų naudojimas yra greito, efektyvaus darbo ir aukštos atliekamų darbų estetikos garantija. Jų pagalba nesunkiai susitvarkysite tiek su namu, tiek su jo aplinka. Turime įrenginių, skirtų darbui su stogo danga, metalo lakštais ir čerpėmis, taip pat mašinas, kurios palengvina sodo darbus.