Kategorijos

Statybinė keramika


filtruoti / rūšiuoti (rodyti)

Statybinė keramika

Ieškote statybinės keramikos gaminių, bet nežinote, kuriuos iš jų pasirinkti? Mūsų siūlomi gaminiai yra kūrenami pagal griežčiausius reikalavimus, todėl puikiai veikia kiekvienoje statybų aikštelėje. Todėl sutelkite dėmesį į ilgaamžiškumą ir pasirūpinkite ekonominiais aspektais investuodami į geros kokybės keramikos gaminius.

Kokie gaminiai priskiriami statybinei keramikai?

Labiausiai paplitę keramikos gaminiai yra plytos, tuščiavidurės plytos ir plytelės. Tačiau tai ne vienintelės medžiagos, pagamintos išstatybinės keramikoskurios naudojamos statant pastatus ir jų apdailos stadijoje. Gaminant išorinį fasadą dažnai savo vietą atranda klinkerio furnitūra (pilna arba perforuota), klinkerio plytelės, o kaminų ar katilo kanalų statyboje taip pat naudojama keraminė vata.

Kaip gaminama statybinė keramika?

Statybinė keramika, t. y. visos medžiagos, kurioms buvo naudojamas molis, gaminama deginant mišinį, sudarytą iš jo išorėje, su kitais mineraliniais ingredientais. Atsižvelgiant į šių ingredientų kokybę, nuo jos kokybės priklauso krosnių kokybė, degimo būdas ir gamintojų patirtis. Mūsų parduotuvėje Jums siūlome kokybišką, patvarią statybinę keramiką, su kuria sėkmingai atliksite net ir patį reikliausią projektą.

Statybinės keramikos tipai

Keramikos gaminių degimo procesą lydi tikrai aukšta temperatūra, kurios dėka molis ir kiti ingredientai sukietėja, praranda elastingumą ir vandens surišimo savybes. Dėl to sukuriami gaminiai, kurie turi ne tik padidintą atsparumą drėgmei, bet ir šalčiui. Būtent deginimo temperatūra lemia galutinio produkto struktūrą. Gaminiai, deginami 900–1100 laipsnių temperatūroje, apibūdinami kaip porėti gaminiai. Savo ruožtu tie, kurių degimo temperatūra viršija 1100 laipsnių Celsijaus, kaip sukepinta.

Statybinių keramikos gaminių gamyba

Savo parduotuvėje žinome, kaip svarbu turėti daug statybvietėje reikalingų gaminių vienoje vietoje. Todėl siūlome Jums platų statybinės keramikos gaminių pasirinkimą. Be plytų, tuštumų ir keraminių plytelių, pas mus rasite daug kitų medžiagų. Be kita ko, siūlome platų klinkerio plytelių ir furnitūros pasirinkimą fasadų apdailai, šiltinimo kilimėlius ir plokštes ir net patį keraminį pluoštą. Taip pat rasite pilnas tvorų sistemas iš keramikos ir net lubų sijas. Todėl, jei ieškote tiekėjo, kuris vienu metu patenkintų daugelį jūsų poreikių, atėjote į reikiamą vietą.


Statybinė keramika yra gaminiai iš molio. Vienas didžiausių keramikos naudojimo privalumų – gaminių atsparumas žemai temperatūrai. Tai ypač svarbus aspektas keraminėms plytelėms, klinkeriams ir tuščiavidurėms plytoms, t. y. medžiagoms, kurios priverstos atlaikyti sunkias oro sąlygas.