Kategorijos

Pristatymas ir transportavimas

 1. Prekės pristatymas Klientui yra mokamas, nebent Pardavimo sutartyje numatyta kitaip. Prekių pristatymo išlaidos (įskaitant mokesčius už transportą, pristatymą ir pašto paslaugas) Klientui nurodomos Internetinės parduotuvės svetainėje informacijos apie pristatymo išlaidas skirtuke ir Pasiūlyme.
 2. Klientas asmeniškai atsiima gaminį nemokamai. Pirkėjui neatsiėmus Prekės per Pardavimo sutartyje sutartą laiką, Pardavėjas gali paskambinti Klientui atsiimti Prekės, nustatydamas atitinkamą papildomą jos atsiėmimo datą, su sąlyga, kad šiam terminui pasibaigus Pardavėjas. turi teisę imti mokesčius už nesutartinį daiktų saugojimą, įskaitant patirtas saugojimo išlaidas.
 3. Klientas Internetinėje parduotuvėje pateiktame Užsakyme nurodo tik pageidaujamą pristatymo būdą. Pardavėjas, pateikdamas Klientui Pasiūlymą, gali pasiūlyti kitokį nei Kliento pasirinktas pristatymo būdą, jeigu Kliento pasirinktas pristatymo būdas konkrečioje situacijoje yra neįgyvendinamas arba neprieinamas dėl kitų priežasčių.
 4. Pardavėjas pagal numatytuosius nustatymus suteikia Klientui šiuos Prekės pristatymo ar gavimo būdus:
  1. Siuntimas persiunčiant (paketas)
  2. Siuntimas paštu
  3. Pristatymas (padėklas)
  4. Prekės atsiėmimas Kliento (Kliento nuosavas transportas) galimas Klientui Pasiūlyme nurodytu adresu ir dieną – iš anksto susitarus su Pardavėju asmeninio atsiėmimo galimybe.
  5. Pardavėjo nuosavas transportas.
 5. Prekės pristatymo Klientui datą / Prekės paruošimo pasiimti datą Pardavėjas kiekvieną kartą Klientui pateikia Pasiūlyme. Prekės pristatymo Klientui laikotarpio pradžia skaičiuojama taip:
  1. Jei Klientas pasirenka mokėjimo būdą banko pavedimu, elektroniniu mokėjimu ar mokėjimo kortele – nuo ​​įskaitymo į Pardavėjo banko sąskaitą ar atsiskaitomąją sąskaitą dienos.
  2. Jei Klientas pasirenka mokėjimo grynaisiais pristatymo metu būdą – nuo ​​Pardavimo sutarties sudarymo dienos.
  3. Jei Klientas pasirenka mokėjimo būdą išsimokėtinai arba atidėtą mokėjimą „Pirkti su Twisto“ – nuo ​​kredito davėjo arba Twisto Polska Sp. z o. o. nuo kredito sutarties su Klientu sudarymo, bet ne vėliau kaip nuo Klientui suteikto kredito lėšų įskaitymo į Pardavėjo banko sąskaitą dienos.