Kategorijos

statybinės chemijos


filtruoti / rūšiuoti (rodyti)
Alpol - AG 701 po tinku

26.49EUR
36.04EUR

Alpol - AG 701 po tinku

Statybinė chemija

Savo parduotuvėje užtikriname, kad gaminių kataloge būtų visos medžiagos, reikalingos bet kokiai statybai ir renovacijai atlikti. Būtent todėl mūsų pasiūlyme negalėjo trūkti statybinės chemijos. Tačiau skirtingai nei daugelis parduotuvių, ypač prekybos centrų, siūlome gaminius, kuriuos naudoja profesionalai. Jei priklausote jiems arba jums rūpi didelis konstrukcijos patvarumas, būtinai peržiūrėkite mūsų pasiūlymą.

Kas yra statybinė chemija? Kokie produktai jai priklauso?

Nors terminas statybinės cheminės medžiagos buvo vartojamas apibūdinti betono mišinių priedus, šiandien jis reiškia daugybę gaminių, naudojamų atliekant įvairius statybos ir renovacijos darbus. Tai taikoma tiek paruoštiems, tiek sausam mišiniams produktams, taip pat dengimo medžiagoms. Kokius produktus jie apima?

  • Sausieji mišiniai – tai visų rūšių mūro ir tinko skiediniai, įskaitant cementą, kalkę, gipsą, tinką ir klijus.
  • Paruošti mišiniai – tai apdailos medžiagos, kurių paruošti nereikia, pvz., dekoratyvinis tinkas ar apkala, taip pat klijai ir silikonai.
  • Dangos medžiagos – į šią kategoriją įeina visų rūšių dažai ir lakai, taip pat gruntai ir skiedikliai.

Rinkdamiesi gaminius iš statybinių cheminių medžiagų kategorijos, atkreipkite dėmesį į jų rekomenduojamą naudojimą ir savybes, įskaitant dangos savybes, stingimo laiką ir naudojimo būdą. Skirtingi gaminiai turi skirtingas savybes, kurios priklauso nuo atsižvelgiant į jų sudėtį ir paskirtį. Mūsų parduotuvėje rasite gaminių, atitinkančių įvairias užduotis, kurios atliekamos statybos ar renovacijos metu.

Statybinė chemija – gamintojai mūsų parduotuvėje

Jei ieškote daug skirtingų statybinės chemijos produktų, atėjote ten, kur reikia. Mūsų parduotuvėje siūlome prekes iš patikimų tiekėjų, kurie užsiima chemijos gamyba profesionalams. Pas mus atliksite bet kokio dydžio statybas ir renovaciją. Ir kai statai namą, ir kai statai visą dvarą. Gamintojų kataloge rasite tokius prekių ženklus kaip Izoplast, Unepal-drew, Alpol, Baumaster, Baumit, Cekol, Ceresit ir kt. Kiekvienas patikrintas, turintis tvirtą poziciją rinkoje.

Be kitų produktų, kuriuos galite įsigyti:

  • skiediniai ir tinkai;
  • paviršiai, glaistai;
  • klijai;
  • hidroizoliacija;
  • antspaudai.

Naudokite geriausias statybines chemines medžiagas!

Kiekvienas profesionalas žino, kad gerai atliktas darbas, be kita ko, priklauso nuo procese naudojamų aukštos kokybės medžiagų. Todėl, jei jums rūpi geras darbas ir ilgalaikis poveikis, naudokite rinkoje patikrintų gamintojų produktus. Dėl to savo darbą atliksite patikimai, o jo rezultatas bus matomas ilgus metus. Tokių ilgaamžių gaminių rasite mūsų parduotuvėje.


Statybinės chemijos yra būtinos atliekant statybos ir renovacijos darbus. Iki šiol šis terminas reiškė tik produktų grupę, kuri buvo statybinių mišinių priedai. Šiuo metu dėl rinkos plėtros statybinė chemija taip pat apima gruntus, tinkus, klijus, valymo priemones, impregnavimus ir siūles. Pateikiami gaminiai yra iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių greitą, patogų ir saugų darbą.