Kategorijos

Šildymo technika


filtruoti / rūšiuoti (rodyti)

Šildymo technika

Pastato šildymas yra vienas iš pagrindinių klausimų, į kurį atsižvelgiama projektuojant. Šiuolaikiniai šildymo būdai šilumos siurbliais pamažu keičia tradicines kaminų sistemas, tokias kaip židiniai, kietojo kuro ir dujinės krosnys. Tačiau šie įrenginiai vis dar yra populiarūs. Todėl savo parduotuvėje rūpinamės, kad kiekvienas projektas būtų įgyvendintas, o šildymo technologiją užtikriname visiems poreikiams.

Kas yra šildymo technologija

Šildymo technologija – tai įrenginiai ir priedai, naudojami pastatui šildyti ir vandeniui šildyti. Jie, be kita ko, apima katilus, centrinio šildymo krosnis, židinius, šilumos siurblius, šilumokaičius, taip pat grindų šildymo sistemas, kaminus ir kaminų sistemas, radiatorius, priedus ir kurą. Visą šių straipsnių asortimentą rasite mūsų parduotuvėje.

Įvairūs šildymo būdai

Pastato šildymo projekte turi būti atsižvelgta į bendras statybos sąlygas ir prieigą prie atskirų komunalinių paslaugų. Planuoti dujinį šildymą vietoje, kur šio kuro prieinamumas yra ribotas, yra netikslinga. Todėl prieš renkantis sistemą reikėtų nuodugniai išanalizuoti galimybes. Pasitaiko, kad kai kuriuose šalies regionuose nebeleidžiami net tradiciniai katilai ar krosnys, kurie buvo naudojami ne vienerius metus. Prieš perkant verta juos patikrinti.

Projektuodami šildymą taip pat turėtumėte atsižvelgti į patalpų išdėstymą ir jų panaudojimą. Galbūt vietoj tradicinių sieninių radiatorių vertėtų naudoti grindinį šildymą arba šildymo kilimėlius. Taip pat verta apsvarstyti netradicinius energijos šaltinius, tokius kaip šilumos siurbliai. Visų šių tipų instaliacijos medžiagų rasite mūsų parduotuvėje.

Šildymo įrenginiai kiekvienai statybų vietai

Mūsų parduotuvėje rasite šildymo prietaisų tiek individualiems namams, tiek tikrai didesnėms investicijoms. Net jei planuojate statyti gyvenamąjį kvartalą su nuosava katiline, visą įrangą rasite mūsų prekybos centre. Ne tik pagrindinė įranga, tokia kaip katilas, bet ir priedai bei furnitūra. Įsitikinome, kad su mumis galite atlikti bet kokias investicijas.

Mūsų parduotuvės kategorijoje Šildymo technologija rasite stacionarių patalpų šildymo prietaisų, taip pat nešiojamų įrenginių, tokių kaip šildytuvai, naudingi statybvietėse. Taip pat yra sukomplektuotų dūmtraukių sistemų, įskaitant plieninius kaminus, skirtus dujų, alyvos ar kietojo kuro įrenginiams. Be to, siūlome šildymo prietaisų ir net vėdinimo sistemų valdiklius. Sudarykite visų jums reikalingų dalykų sąrašą ir užsisakykite juos mūsų parduotuvėje.