Kategorijos

Sienų medžiagos


filtruoti / rūšiuoti (rodyti)

Sienos medžiagos

Pastato sienų planavimui reikia daug medžiagų. Pradedant nuo plytų ar tuščiavidurių plytų, per izoliaciją iki fasado. Tinkamas konkrečių medžiagų naudojimas garantuoja sienų stabilumą, tinkamas pastato šilumines savybes, taip pat nepriekaištingą išvaizdą. Norint pasiekti šiuos tikslus, reikia naudoti geriausias sienų medžiagas. Būtent tai rasite mūsų parduotuvėje.

Kaip pasirinkti medžiagas sienoms statyti?

Kiekvienai sienai reikia geros atramos. Jeigu dar nesate paruošę pamatų, galite juos pagaminti iš pamatų blokelių, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje. Tokie blokeliai puikiai tinka laikančiųjų ir rūsio sienų bei vidinių pertvarų statybai. Jie puikiai tinka tiek karkasinių konstrukcijų užpildymui, tiek tradiciniams statybos būdams. Ant paruoštų pamatų galima pradėti statyti sienas, kurioms prireiks kitų medžiagų.

Nešančiųjų sienų statyba

Pastato sienos visų pirma turi būti tvirtos ir tolygiai išklotos. Jie po pamatų yra svarbiausias konstrukcijos elementas, kuris tiesiogiai veikia jos stabilumą. Ypač kai kalbama apie išorines sienas. Todėl jų statybai turėtų būti naudojamos plytos arba akytojo betono surenkamieji elementai. Taip pat populiarūs blokeliai iš šlakbetonio arba keramzitbetonio. Visas šias sienų medžiagas savo parduotuvėje parenkame taip, kad jas perkant nereikėtų sukti galvos dėl jų parametrų, užtikrinančių puikias šilumines savybes.

Keraminės sienų medžiagos, skirtos pertvarų statybai

Pertvaros yra lengvos konstrukcijos, kurios pirmiausia padalija erdvę į patalpas. Savo konstrukcijai geriausiai tinka keraminės tuščiavidurės plytos, kurios išsiskiria ne tik lengvu surinkimu, bet ir dideliu patvarumu. Be to, jie gerai izoliuoja. Tuo pačiu metu turite žinoti, kad keraminėssienų medžiagosapima ir kitus gaminius. Tai, pavyzdžiui, sąramos, furnitūra arba fasado plytelės. Tačiau šios medžiagos bus nenaudingos, jei netinkamai izoliuosite naudodami skiedinius ir sandariklius.

Izoliacinės sienų medžiagos

Be akivaizdžių sienų statybai naudojamų medžiagų, jums reikia ir izoliacinių, sandarinimo ir apdailos medžiagų. Būtent todėl jums prireiks mūro skiedinių, klijų, silikonų, gipso skiedinių, klinkerio plytelių, šiltinimo plokščių ir daugybės kitų medžiagų, kurių negali trūkti statant pastato sienas. Savo parduotuvėje pasirūpinome, kad jų nereikėtų ieškoti keliose skirtingose ​​parduotuvėse. Pas mus rasite viską, ko reikia sienoms statyti.


Sienų medžiagos leidžia statyti vidines ir išorines sienas bei apdailinti kai kuriuos išorinius paviršius (terasą, laiptus). Kokybiškų medžiagų pasirinkimas tiesiogiai pavers konstrukcijos ilgaamžiškumą ir stabilumą bei šilumos izoliaciją. Siūlome keramiką, klinkerius, silikatus, akytąjį betoną, keramzito blokus, taip pat klijus, skiedinius ir tinkus.