Kategorijos

Izoliacinės medžiagos


filtruoti / rūšiuoti (rodyti)
494. gyvas

58.27EUR
61.70EUR

494. gyvas

604. neuždenkite

45.60EUR
48.48EUR

604. neuždenkite

6051

97.93EUR
99.02EUR

6051

6081

244.18EUR
257.68EUR

6081

611

107.90EUR
113.89EUR

611

621. kas turi būti

107.90EUR
113.90EUR

621. kas turi būti

641. neuždirbk

113.96EUR
120.43EUR

641. neuždirbk

646

127.43EUR
134.34EUR

646

Tinkamai pagaminta šilumos izoliacija visų pirma reiškia mažesnes namo, gamyklos, biuro šildymo išlaidas ir tinkamą mikroklimatą visose patalpose. Populiariausias termoizoliacines medžiagas galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: mineralinė vata ir putų polistirenas, t.y. populiarus polistirenas. Kitos specialios medžiagos yra sintetinis kaučiukas, putų polietilenas, aerogelis, PUR, PIR, putplastis stiklas ir kt. Taip pat siūlome medžiagas, kurios leidžia teisingai sumontuoti šilumos izoliaciją, ir gaminius, kurie leidžia atlikti hidroizoliaciją ir garso izoliaciją.

Aukštos kokybės izoliacinės medžiagos

Termoizoliacija – tai visų statybos darbų, kuriais siekiama tinkamai izoliuoti pastatą, rinkinys. Tai labai svarbu, nes turi didžiulę įtaką būsimoms šildymo išlaidoms ir užtikrina optimalų vėdinimo lygį. Kaip užtikrinti, kad pastatytos konstrukcijos sienos gerai išlaikytų šilumą? Tikrai turėtumėte investuoti į tinkamas izoliacines medžiagas. Platus jų pasirinkimas laukia Jūsų mūsų parduotuvėje. Čia rasite tiek aukščiau paminėtai šilumos izoliacijai, tiek hidro ir akustinei izoliacijai skirtą asortimentą. Raginame susipažinti su mūsų pasiūlymu.

Aukšta kokybė ir patrauklios kainos

Mūsų parduotuvėje jūsų laukia platus žinomų gamintojų paruoštų medžiagų pasirinkimas. Jei ieškote konkrečios prekės, galite pasinaudoti patogiomis kategorijų ir gamintojų paieškos sistemomis. Jie yra prieinami tiesiai virš pasiūlymo. Mūsų įmonė platina aukštos kokybės asortimentą, kuris užtikrins jus tenkinančius statybos rezultatus. Kiekviena mūsų pasiūlyme esanti izoliacinė medžiaga turi atitinkamą sertifikatą, todėl galite drąsiai ją naudoti statybvietėje. Taip pat verta atkreipti dėmesį į patrauklias kainas, kurias įtraukėme į savo asortimentą. Be to, galima įsigyti išsimokėtinai ir pasinaudoti lizingo galimybe. Išsamią informaciją ir visą kitą svarbią informaciją rasite kiekvienos mūsų siūlomos prekės aprašyme.

Šilumos izoliacinės medžiagos

Mūsų pasiūlymas jūsų patogumui suskirstytas į keletą subkategorijų, kurių dėka jums bus lengviau rasti norimą prekę. Jei ieškote medžiagų šilumos izoliacijai, rasite įvairių tipų dažų, granulių, masių, modulių, lentų, putų, juostų ir audinių. Mes orientuojamės į platų įvairių tipų izoliacinių medžiagų pasirinkimą. Siūlome pvz. akrilo, betono, gumos ir keramikos gaminiai. Taip pat rasite izoliacinių medžiagų, pagamintų iš silikono, putplasčio stiklo arba PVC. Todėl pas mus galite lengvai įsigyti asortimento rinkinį, reikalingą profesionaliai pastato šilumos izoliacijai atlikti.

Kiti izoliacijos tipai

Izoliacinės medžiagos statybose naudojamos ne tik šilumos izoliacijai gaminti. Jei ieškote gaminių, skirtų hidro- ar akustinei izoliacijai, mūsų parduotuvėje rasite viską, ko jums reikia. Siūlome platų asortimentą gaminių, kurie leidžia apsaugoti pastato sienas ir stogą nuo drėgmės įsigėrimo ir vandens nutekėjimo lietaus metu. Taip pat pas mus galite lengvai įsigyti medžiagų, kurios garantuoja atitinkamą pastato vidaus garso izoliacijos lygį. Pirmiausia jie bus naudingi statant prie kelių statomas konstrukcijas. Toks sprendimas būtinas ir statant gamyklas bei sales, kuriose veiks triukšminga įranga. Gerai izoliuotos sienos taip pat nepraleidžia garsų į lauką. Nuoširdžiai raginame išsamiai susipažinti su mūsų pasiūlymu. Mūsų parduotuvėje Jūsų laukia platus įvairių tipų izoliacinių medžiagų pasirinkimas. Visi jie yra prieinami palankiomis kainomis, o pažangesnio bendradarbiavimo atveju tikrai galėsime dar labiau pateisinti Jūsų lūkesčius.