Kategorijos

Folijos ir membranos


filtruoti / rūšiuoti (rodyti)
Atlasas - butilo juosta

33.97EUR
38.09EUR

Atlasas - butilo juosta

Centerflex - Tuff Tape

9.54EUR
13.15EUR

Centerflex - Tuff Tape

Statybinės membranos leidžia apsaugoti sienų ir stogo konstrukcijas, todėl šiltas oras ir vandens garai neprasiskverbia pro izoliaciją. Be plataus šios kategorijos membranų pasirinkimo, taip pat rasite skystų plėvelių ir ritinių, sandarinimo juostų ir specializuotų lipniųjų juostų.

Kaip apsisaugoti nuo drėgmės namuose? Konkretūs būdai ir produktai

Rūpinantis namo būkle, negalima ignoruoti apsaugos nuo žalingo drėgmės poveikio klausimo. Taip pat būtina, kad šiltas oras nesikondensuotų ant stogo, sienų ar lubų paviršiaus. Jei nepaisoma tinkamos izoliacijos, kyla paviršiaus drėgmės pavojus. Norint tinkamai apsaugoti savo keturis kampus, verta pasirūpinti pagalbinėmis priemonėmis, kurios atliks vandens sugeriančią funkciją. Į šią kategoriją įeina konstrukcinės membranos, skysta folija ir sandarinimo juostos. Pasiūla gausi, tačiau turėtumėte žinoti, kuri prekė atitiks mūsų namų poreikius. Tarp mūsų pasiūlymų rasite sandarių ir patvarių gaminių, kurių dėka drėgmės problema taps praeitimi.

Membrana kaip kelias į sausus ir saugius namus

Balkonus, terasas ar stogus nuolat veikia drėgmė, nusėda dulkės ir neigiamas vėjo poveikis. konstrukcinė membrana – tai priemonė, padedanti susidoroti su šių veiksnių pasekmėmis. Daugelis žmonių yra skolingi šiam gaminiui ramiai miegoti bute be drėgmės. Tai pigus, lengvas ir, svarbiausia, efektyvus sprendimas, dėl kurio įprastaspapapraranda savo populiarumą. Šiuo atveju buto apsauga tampa nesunkiai montuojamo gaminio, kurį užtepus pasirinktoje vietoje, reikalas užtikrina visapusiškąhidroizoliaciją. Stiprumas ir atsparumas prasisunkimui yra dar vienas privalumas, kurį galime priskirti gerai parinktoms membranoms. Taip pat turime galimybę pasirinkti produktą, kuris ne tik apsaugo nuo lietaus, bet ir gali susidoroti su gruntiniu vandeniu.

Skystos plėvelės ir ritinėliai — drėgmės prevencija ir veiksmas

Šiuolaikiniai ir novatoriški patalpų apsaugos būdai tampa daugelio sąmoningų vartotojų pasirinkimu. Vienas iš šių dalykų yra skysta folija, kuri yra šiandieninis produktas. Šio sprendimo dėka garažai ir rūsiai bus apšiltinti. Produktas taip pat tinka pamatams, garantuojantis sandarumą net drėgnose patalpose. Verta prisiminti, kad kokybiškosskystos folijos puikiai derės prie visų rūšių paviršių, tokių kaip betonas, tinkas ar marmuras. Mūsų namuose naudojama besiūlė danga suteikia efektų, kurių tikimės iš efektyvaus drėgmės izoliatoriaus.

Sandarinimo juostos – dažnos problemos sprendimas

Vonios kambarys yra vieta, kurią ypač veikia drėgmė. Dušas, kriauklė, vonia – visi šie elementai yra neatsiejamai susiję su vandeniu, kuris prasiskverbia pro kambario paviršių. Norėdami tai ištaisyti, turėtumėte įsigyti sandarinimo juostą, nes tai produktas, kuris gali susidoroti net su reikliausiomis vietomis. Jo eksploatacija apima hidroizoliaciją namo viduje, gerai veikia kambariuose, taip pat apsaugo vietas, kurias veikia lietus ar sniegas. Tokiu būdu vieta, kurioje dirbame, bus sausa, maloni ir apsaugota nuo nepageidaujamo drėgmės poveikio.